Pigmenty marki Doreme to:

Bezpieczeństwo i gwarancja jakości
Stabilność i przewidywalność
Szeroka gama kolorystyczna
Komfort pracy

Pigmenty marki Doreme są neutralne dla organizmu oraz nie zawierają konserwantów ani substancji rakotwórczych, co zostało potwierdzone wieloma badaniami.
Nadają się także dla alergików (osób, u których stwierdzono niepożądane lub niebezpieczne dla zdrowia skutki uboczne mikropigmentacji).
Są zgodne z Rozporządzeniem Komisji (UE) 2020/2081 z dnia 14 grudnia 2020 r., zmieniającym załącznik XVII do rozporządzenia (WE) nr 1907/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i stosowanych ograniczeń w zakresie chemikaliów (REACH) w odniesieniu do substancji wchodzących w skład tuszy do tatuażu lub makijażu permanentnego.
Każdy odcień posiada kartę MSDS niezbędną do wykazania składników użytych do ich produkcji oraz karty charakterystyki w języku polskim.
Produkowane są w laboratorium farmaceutycznym w Korei Południowej, nie rozlewane w Polsce.
Posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa laboratorium niemieckiego Dermatest oraz certyfikaty CE. Ponadto, pigmenty Doreme poddane zostały testom jakościowym SGS (Société Générale de Surveillance), które potwierdziły, że nie zawierają w swoim składzie metali ciężkich oraz spełniają normy i standardy światowe w zakresie mikropigmentacji. Certyfikowane również w KOREA TESTING & RESEARCH INSTITUDE. W lutym 2022 roku uzyskały certyfikat niemieckiego Laboratorium CTL GmbH Bielefeld.
Tym samym uzyskaliśmy potwierdzenie, że pigmenty Doreme spełniają najostrzejsze normy światowe dotyczące czystości oraz zawartości składników oznaczonych jako niepożądane w poszczególnych rozporządzeniach dotyczących pigmentów i mieszanin chemicznych.

Życzymy udanej pracy z naszymi pigmentami.

Chcesz się dowiedzieć więcej o naszych pigmentach?
Dowiedź się więcej

Pięć niezwykłych serii pigmentów

Barwniki do makijażu permanentnego Doreme są gwarancją jakości i bezpieczeństwa. To nieorganiczne a zarazem mineralne,
stabilne i hipoalergiczne pigmenty, dlatego własnie zapewniają trwałość i równomierność pigmentacji

Marka posiada 79 kolorów zestawionych w pięciu liniach różniących się tonacją, kolorystyką i konsystencją. Na 79 kolorów składają się pigmenty do stylizacji brwi, ust, oczu, implantacji paramedycznych (areola), modyfikatory i kamuflaże. Doreme jest marką stworzoną z myślą o kreatywnych linergistkach którzy mają nie skończone możliwości mieszania i łączenia barw. Uzyskiwania pożądanej do danych technik konsystencji dzięki specjalnym boosterom, substancjom rozcieńczającym i uszlachetniającym nasze pigmenty. Boostery dodane do barwników w czasie pigmentacji wzbogacają ich skład o związki nawilżające m. in. kwas hialuronowy, gliceryna, sorbitol a także wyciągi z leczniczych roślin przyspieszające gojenie (wąkrota azjatycka, oczar wirginijski).

Co mówią o nas klienci

“Shoty, to nowa jakość pigmentów. Przyjemna konsystencja i odświeżona gama kolorystyczna, pigmenty wydają się być dużo cieplejsze od swoich poprzedników. Nawet po jednej warstwie, widać, że pigment lepiej się utrzymuje i jest bardziej skoncentrowany.”

Karolina JachowskaDERMOCLUB

“Bardzo długo szukałam nasyconych dobrze osadzających się pigmentów nie zmieniających koloru po wygojeniu i znalazłam! Szczerze Polecam Doreme!”

Katarzyna KasieczkaSEMPRE BELLA

“Bardzo dobre pigmenty zarówno te to brwi jak i ust. Ładnie się osadzają, nie szarzeją. Korekty to formalność. Dla mnie wygrały z innymi dotychczas testowanymi, a trochę tego było. Polecam!”

Edyta MaciejewskaRE-TUSZ STUDIO

Odwiedź nasz sklep!

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy