Pigmenty marki Doreme to:

Bezpieczeństwo i gwarancja jakości
Stabilność i przewidywalność
Szeroka gama kolorystyczna
Komfort pracy

Polski Dystrybutor pigmentów marki Doreme istnieje od 2008 roku jako jedną z pierwszych w północnej części Polski hurtowni specjalizujących się w branży makijażu permanentnego.
W ofercie sprzedaży znajdują się koreańskie pigmenty Doreme oraz akcesoria i urządzenia do PMU a także produkty kosmetyczne marki Physiolab, Rosa Herbal Skin Care i Fuertefeliz.

Doreme oferuje obecnie 5 różnych linii barwników do pigmentacji ust, powiek i brwi oraz pigmenty do korekcji, kamuflażu i pigmentacji medycznej. Kilkadziesiąt różnych odcieni brązów z możliwością łączenia daje nieskończone możliwości kolorystyczne dla kreatywnych linergistów.

Pigmenty Doreme są bezpiecznym i przewidywalnym produktem, zgodnym ze wszystkimi wymogami obowiązujących przepisów i jako jedne z nielicznych na rynku mogą pochwalić się certyfikatem niemieckiego laboratorium CTL GmbH Bielefeld, który potwierdził, że spełniają najostrzejsze normy światowe dotyczące czystości oraz zawartości składników oznaczonych jako niepożądane w rozporządzeniach dotyczących pigmentów do makijażu permanentnego.

 

Życzymy udanej pracy z naszymi pigmentami.

Chcesz się dowiedzieć więcej o naszych pigmentach?
Dowiedź się więcej

Pięć niezwykłych serii pigmentów

Barwniki do makijażu permanentnego Doreme są gwarancją jakości i bezpieczeństwa. To nieorganiczne a zarazem mineralne,
stabilne i hipoalergiczne pigmenty, dlatego własnie zapewniają trwałość i równomierność pigmentacji

Marka posiada 79 kolorów zestawionych w pięciu liniach różniących się tonacją, kolorystyką i konsystencją. Na 79 kolorów składają się pigmenty do stylizacji brwi, ust, oczu, implantacji paramedycznych (areola), modyfikatory i kamuflaże. Doreme jest marką stworzoną z myślą o kreatywnych linergistkach którzy mają nie skończone możliwości mieszania i łączenia barw. Uzyskiwania pożądanej do danych technik konsystencji dzięki specjalnym boosterom, substancjom rozcieńczającym i uszlachetniającym nasze pigmenty. Boostery dodane do barwników w czasie pigmentacji wzbogacają ich skład o związki nawilżające m. in. kwas hialuronowy, gliceryna, sorbitol a także wyciągi z leczniczych roślin przyspieszające gojenie (wąkrota azjatycka, oczar wirginijski).

Co mówią o nas klienci

“Shoty, to nowa jakość pigmentów. Przyjemna konsystencja i odświeżona gama kolorystyczna, pigmenty wydają się być dużo cieplejsze od swoich poprzedników. Nawet po jednej warstwie, widać, że pigment lepiej się utrzymuje i jest bardziej skoncentrowany.”

Karolina JachowskaDERMOCLUB

“Bardzo długo szukałam nasyconych dobrze osadzających się pigmentów nie zmieniających koloru po wygojeniu i znalazłam! Szczerze Polecam Doreme!”

Katarzyna KasieczkaSEMPRE BELLA

“Bardzo dobre pigmenty zarówno te to brwi jak i ust. Ładnie się osadzają, nie szarzeją. Korekty to formalność. Dla mnie wygrały z innymi dotychczas testowanymi, a trochę tego było. Polecam!”

Edyta MaciejewskaRE-TUSZ STUDIO

Odwiedź nasz sklep!

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy